בעלי תפקידים

מילנה מירון

מנהלת בית הספר

אביתר גוזנר

מנהל חטיבה עליונה

שירה גאון

מנהלת חטיבת הביניים

תמר שוורצשילד

סגנית מנהלת חטיבת הביניים

ענת הלפרין

סגנית שנייה למנהלת חטיבת הביניים

לירן גוטליב

רכז שכבת ט'

מיכל אבני

רכזת שכבת ח'

טלי  מורנו

רכזת שכבת ז'

אירית פדרו

רכזת שכבת י"ב

חגית בניש

רכזת שכבת י'

לימור בירן

רכזת שכבת י"א

ענת שקד

אחראית מערכת

מאשה בוריסקובסקי

רכזת פדגוגית חט"ע, רכזת בגרויות

מירב גולדשטיין

רכזת מעורבות קהילתית

ליאת כהן-נהרי

רכזת מועצת תלמידים

שלומית ארצי

רכזת עתודה מדעית טכנולוגית ומצוינות במדעים

נטע שפר

רכזת פדגוגית חט"ע

חגית גרינברג

רכזת חינוך חברתי בחטיבה העליונה

גלי ארוצ'ס 

רכזת פדגוגית חט"ב

נורית שניידר

רכזת אתגר

לירון ליב

רכזת של"ח והסעות

רן אורן

רכז ביטחון

נילי חסדאי

רכזת התאמות לימודיות

רונית פלופסקי

רכזת חינוך חברתי בחטיבת הביניים

מיכל טוביה

מובילת המורים החדשים

ראשי צוותים

גלית מגל

תנ"ך (חט"ב וחט"ע)

מירנה מושיוב

ספרות (חט"ב וחט"ע)

אילנית אזרואל-כהן

הסטוריה (חט"ב וחט"ע)

מיכל שטרן

אנגלית(חט"ע)

רדה פינקל

אנגלית (חט"ב)

יוסי שמא

עברית (חט"ע)

גלי ארוצ'ס

עברית (חט"ב)

מיכל לפיד

גיאוגרפיה (חט"ב וחט"ע)

טניה סלע-כהן

תקשורת

אודליה גבע

אזרחות

מאשה בוריסקובסקי

מתמטיקה (חט"ע)

מיכל פיינגבאום

מתמטיקה (חט"ב)

מתן משכית

פיסיקה (חט"ב וחט"ע)



פולינה ברודסקי

צרפתית

ענת הלפרין

חינוך גופני (חט"ב וחט"ע)

ליב לירון

של"ח וסיורים

עדי ברודסקי

 תיאטרון

ליאת נהרי כהן

מדעי החברה

רעות נוימן

תרבות ישראל

אביטל גרינוולד

מדעי המחשב

לימור זוהר

ניהול עסקי

גיורא סמולנסקי

מערכות ייצור

עובדי מינהלה וסיוע

מינהלנית

מירי גמליאל

 

מנהלת חשבונות

גלית בלסקי

 

מזכירות:

לימור לוי-סבח

מזכירה ראשית

 

יעל רזניק

מזכירת חט"ב

 

נאהד נג'מי

מזכירת חט"ב

 

 

 

לבורנטים:

ליאורה סוננזון

 

 

מירי שטיינר

 

 

מאיר פיינבלט

 

 

ליליה קרווט

 

ספרניות:

פנינה חכם

 

 

 

 

צוות סיוע מיחשוב:

סורינה

 

 

 

 

אנשי אחזקה:

רפי דנינו

 

 

יעקב סטטיה

 

 

שלומי בן-סימון

 

עובדות משק:

רונית ירון

 

 

ליקנש בז'ה

 

 

אנייה גראז'מץ

 

 

פנטנש

 

הגדרות כלליות כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות